Інформація про вплив діяльності, здійснюваної організаційною одиницею, пов'язаної з введенням в експлуатацію рентгенівської лабораторії та введенням в експлуатацію та використанням рентгенівських апаратів, на здоров'я людини та навколишнє середовище
На підставі ст. 32c п. 2 Атомного закону (Законодавчий вісник 2019, поз. 1792, зі змінами), повідомляю, що в організаційній одиниці:
Центр Медико-стоматологічний
JAWI-MED
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul . Chorzowska 216, 40-101 Katowice
виконує діяльність, пов'язану з впливом іонізуючого випромінювання, що складається з.:
Рішення, що дозволяє введення в експлуатацію рентгенівської лабораторії /орган, що видав рішення, номер рішення, дата видачі/, видане для даного об'єкту:
Видано рішення для об'єкта, що дозволяє введення в експлуатацію та використання ртг /видавець, номер рішення, дата видачі/:
На підставі ст. 17 п. 1 Атомного закону, з метою приведення методу оцінки ризику до його очікуваного рівня, працівники організаційного підрозділу були віднесені до категорії опромінення B. Оцінка опромінення працівників здійснюється на підставі: систематичних дозиметричних вимірювань у робочому середовищі у спосіб, що дозволяє визначити правильність включення працівників до цієї категорії.
З 08.01.2024р. 08.01.2024р. були проведені дозиметричні вимірювання розподілу потужності дози іонізуючого випромінювання X навколо рентгенівського апарату Planmeca intra, в ході яких було підтверджено, що конструкція стін, стелі, вікон, дверей та встановлені захисні пристрої в рентгенівській лабораторії захищають працюючих осіб, осіб з числа населення, які проживають поблизу, а також осіб з числа населення у випадку розміщення рентгенівської лабораторії в житловому будинку від отримання доз, зазначених в § 2 та § 3 абз. 1 Розпорядження Міністра охорони здоров'я від 21 серпня 2006 року. (Законодавчий вісник № 180, поз. 1325).
Керівник організаційної одиниці повинен забезпечити, щоб діяльність з опромінення здійснювалася відповідно до принципу оптимізації, який вимагає, щоб, беручи до уваги економічні та соціальні фактори, а також сучасний стан технічних знань, кількість опромінених працівників і осіб з населення в цілому та ймовірність їхнього опромінення були якомога меншими, а отримані ними дози іонізуючого випромінювання були якомога меншими.На підставі вищенаведеної інформації зроблено висновок, що діяльність за останні 12 місяців не мала негативного впливу на здоров'я людей та навколишнє середовище.
Радіоактивні речовини в навколишнє середовище у зв'язку з вищеописаною діяльністю не потрапляють.